Uyum Ailesi Moral Depoladı (20.01.2011) - Perakende Org

Uyum Ailesi moral depoladı

20 Ocak 2011/ Perşembe

 

Uyum gıda Yönetim Kurulu ve çalışanları dün akşam tam kadro WOW İstanbul Holtel Convention Center’da düzenlenen gecede bir araya gelerek 2010 yılının yorgunluğunu üzerlerinden attı. Gecede Uyum Gıda’da 10’ncu yılını tamamlayan 14 kişiye de plaket verildi

 

2010 yılında gerçekleştirdiği atılımlarla adından söz ettiren Uyum, dün gece (19 Ocak) Yeşilköy Dünya Ticaret Merkezi’ndeki WOW İstanbul Hotel Convention Center’da bir araya gelerek geçen yılın yorgunluğunu üzerinden attı, yeni yıl için güç ve moral depoladı.

Gecede konuşma yapan Uyum Yönetim Kurulu Başkanı İskender Keleş, “1998 yılında başladığımız yolculuk bizi bugünlere getirdi. Bu yıl halka arzı gerçekleştirdik. Artık daha büyük sorumluluk taşıyoruz. 2011 yılı Uyum için büyüme yılı olacak ve daha çok çalışacağız. İyi bir takım olduğumuzu herkese göstermeliyiz” dedi. 

Uyum Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Akyüz ise “Patronumuz olarak gördüğümüz müşterilerimize daima iyi davranmalı ve onların gönüllerini hoş tutmalıyız” dedi. Gecede ayrıca Uyum’da 10 yılı geride bırakan 14 kişiye plaket verildi.

Pist doldu taştı
Yemekte buluşan Uyum çalışanları, gecenin ilerleyen saatlerinde müziğin ritmine kendilerini kaptırarak piste akın etti. Eğlenceli geçen gece bu görüntülerle son buldu.

src=/Flashes/Image/haber50.jpg