Perakende Basının Uyum'lu Buluşması

Perakende basının önde gelen isimleri, son aylardaki yenileşim süreci ile dikkat çeken UYUM’un Yönetim Kurulu ve profesyonel ekibiyle, zincirin yeni merkez ofisinde bir araya geldi!  

Ülkenin önde gelen yerel market zincirlerinden biri olan UYUM, 2009 Ocak ayından beri değişiyor. Değişimi, çok yönlü bir katma değer sürecine dönüştüren bu yenileşim operasyonu markanın görsel kimliğinden insan kaynakları anlayışına, işletme yönetiminden marketlerin fiziksel koşullarına kadar çok yönlü ve multidisipliner bir yenilenmeyi ifade ediyor.  

Gelişen iş ve iletişim hedefleri doğrultusunda, müşterilerine daha verimli ve kaliteli hizmet sunabilmek için değişen UYUM, “İnovasyon” sürecinde müşteri odaklı hizmet anlayışından ödün vermiyor.   

2009 yılını “Yenileşim”in kilometretaşı olarak belirleyen UYUM Yöneticileri, bu değişimin detaylarını ve ilerleyişini paylaşmak, beraberinde sektörün mevcut durumuyla ilgili görüş alışverişi yapmak amacıyla 12 Ağustos 2009 tarihinde perakende basının önde gelen isimleriyle biraraya geldi.  

Sektörün kanaat önderleri, UYUM Yönetimi ve profesyonel kadrosuyla markanın yeni merkez ofisi olan Beylikdüzü’nde sıcak bir ortamda buluştu.  

UYUM’un yeni ve gelişen hedeflerinin masaya yatırıldığı bu samimi buluşmada, Türk gıda perakendeciliğinin mevcut durumu ve geleceği tartışıldı.  

Katılımcıların UYUM’un yenileşim süreciyle ilgili beğeni ve önerilerini paylaştıkları bu ayrıcalıklı buluşma, en kısa sürede tekrar bir araya gelebilme temennileri ile son buldu.  

Gerçek değişimin paylaşımla gerçekleşebileceğine inanan UYUM’un sektörün önde gelen şahsiyetlerini bir araya getiren buluşmaları ve arama konferasları sürecek.